Zespół specjalistów

U nas współpraca i wymiana specjalistycznej wiedzy jest podstawą. Dlatego liczy się cały zespół.

Absolwentka AM w Lublinie (1994r). Studiowała w Odessie i Chicago. Założycielka Kliniki Stomatologicznej Dormed (1999r). Zajmuje się stomatologią estetyczną, planuje kompleksowe leczenie, podnosząc stomatologię do rangi sztuki. Ekspert interdyscyplinarnego podejścia do stomatologii estetycznej. Opracowała autorską metodę podnoszenia wysokości zwarcia, ze szczególnym uwzględnieniem estetyki i poprawy rysów twarzy pacjenta. Autorka spektakularnych metamorfoz.

Fundatorka Fundacji Kultury i Sztuki Stomatologicznej KiSS – łączącej medycynę ze sztuką, prowadzącej działalność charytatywną oraz artystyczną.

Prywatnie zapalona podróżniczka i ogrodniczka. Miłośniczka przyrody, etnografii, narciarstwa; Smakosz i fotograf. Estetka. Pasjonatka szeroko pojętej sztuki, architektury i współczesnego designu. Sama rysuje, rzeźbi, projektuje.

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie (1994r). Założyciel Kliniki Stomatologicznej Dormed (1999r). Zarządza firmą, stale ją rozwija i rozbudowuje. Zajmuje się kompleksowym planowaniem leczenia, protetyką i implanto – protetyką, wdraża innowacyjne technologie. Pionier digital dentistry.

Fundator Fundacji Kultury i Sztuki Stomatologicznej KiSS, zajmującej się działalnością charytatywną w zakresie ochrony zdrowia (leczenie stomatologiczne potrzebujących dzieci) oraz promocji sztuki.

Wizjoner. Wynalazca i budowniczy, lekarz i menadżer. Poeta i biznesmen. Zapalony narciarz, wędkarz, nurek i żeglarz. Miłośnik dzikiej przyrody, ogrodnik – amator. Pasjonat morskich wypraw, niestandardowych podróży oraz zabytkowych pojazdów.

Lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego, Oddziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2017r.). Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie (2018r.)

Uczestnik kursów i szkoleń w zakresie protetyki i stomatologii estetycznej. Rozwija swoje chirurgiczne zainteresowania w Klinice Chirurgii Czaszkowo-szczękowo-twarzowej, Wojskowego Instytutu Medycyny. 

Prywatnie zapalona podróżniczka. Miłośniczka dobrej książki i kina.

Lekarz stomatolog

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2015r). Staż podyplomowy odbyła w Centrum Medycznym WUM w Warszawie.

Uczestniczka kursów z chirurgii, protetyki oraz psychologii. Zajmuje się stomatologią zachowawczą , estetyczną oraz protetyką. Prywatnie rozwija zainteresowania artystyczne takie jak  fotografia, muzyka oraz aranżacja wnętrz. Gra na pianinie, uprawia narciarstwo oraz pływanie.

Doktor nauk medycznych – lekarz stomatolog endodonta

Absolwent I Wydziału Lekarskiego, Oddziału Stomatologii Warszawskiej Akademii Medycznej (2004r). W 2013r obronił pracę doktorską pt: „Ocena bariery antyoksydacyjnej w śliniance przyusznej szczurów eksponowanych na kadm i cynk”. W 2017r. ukończy Specjalizację Lekarską z Epidemiologii w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego (PZH), a w 2014r  ukończył Specjalizację Lekarską ze Zdrowia Publicznego w Instytucie Medycyny społecznej WUM.  W 2010-2011r odbył studia podyplomowe z prawa, organizacji i zarządzania  w ochronie zdrowia. Obronił pracę dyplomową pt „Wpływ partnerstwa publiczno-prywatnego na zdrowie publiczne”.

Urodzony naukowiec; uczestnik wielu kursów i sympozjów naukowych, szczególnie z zakresu nowoczesnej endodoncji.

Lekarz stomatolog specjalista ortodonta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W klinice zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO). Uczestnik wielu kursów w Polsce i za granicą. Leczenie aparatami stałymi ,ruchomymi,  metodą CAD ( wielokierunkowa rozbudowa łuków ) oraz szynami clear aligner. Indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Prywatnie pasjonatka dalekich podróży, teatru i trekkingu.

Lekarz stomatolog specjalista ortodonta

Absolwent Wydziału Lekarskiego  Oddziału Stomatologii w Lublinie (2009r). Staż Podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii pomógł w decyzji wyboru specjalizacji w kierunku ortodoncji.  Podnosi kwalifikacje na licznych szkoleniach, stażach i praktykach w Polsce i za granicą. Zajmuje się ortodoncją. Szczególny nacisk kładzie na rekonstrukcję zwarcia i odtworzenie prawidłowej okluzji.

Prywatnie aktywny sportowiec, pasjonat motoryzacji.

Lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie (1998r). W latach 2001/2002 odbyła studia podyplomowe -Zarządzanie Strefą Usług Medycznych w Wyższej Szkole Biznesu w Tarnowie – Zarządzanie i Marketing. W latach 2003/2004 studia podyplomowe – Prawo Medyczne, Bioetyka i Socjologia Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim – Wydział Prawa i Administracji.

Uczestniczka licznych kursów z zakresu stomatologii (Polska i Niemcy), medycyny estetycznej i rehabilitacji stawów skroniowo-żuchwowych. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i badaniami stawów skroniowo żuchwowych (KAVO), oraz szeroko pojętą rehabilitacją narządu żucia.

Prywatnie pasjonatka psychosomatyki i miłośniczka podróży.

Lekarz stomatolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Łodzi (1999r). Staż podyplomowy odbył w 2000r w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Uczestnik wielu kursów, w szczególności z zakresu protetyki, implantoprotetyki, endodoncji oraz periodontologii. Zajmuje się głównie protetyką.

Prywatnie zapalony sportowiec. Miłośnik sportów ekstremalnych. Narciarz, pływak, surfer i nurek. Globtroter, uprawia trekking oraz kolarstwo szosowe.  Zdobywca wulkanów. Interesuje się speleologią.

Lekarz stomatolog – specjalista stomatologii ogólnej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. W 1996r uzyskała Dyplom z wyróżnieniem. Staż podyplomowy odbyła w Katedrze i Klinice Protetyki Stomatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie. W 2000r uzyskała dyplom I stopnia specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Uczestniczka wielu kursów i konferencji naukowych z zakresu protetyki, implantoprotetyki, okluzji oraz rekonstrukcji zwarcia. Autorka setek metamorfoz.

Zajmuje się kompleksowym planowaniem leczenia, głownie protetyką oraz odbudową zwarcia, ze szczególnym uwzględnieniem estetyki.

Prywatnie miłośniczka podróży, szczególnie zainteresowana kulturą Włoch. Entuzjastka muzyki, zwłaszcza 60´s w brzmieniu płyt winylowych oraz psychologii i literatury.

Lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku (2001r). Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w Augustowie w klasie fortepianu. W 2002 odbyła staż w VII Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku oraz w klinice Waterside Dental Group w Nowym Jorku. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji oraz zaburzeń stawu skroniowo – żuchwowego, a także medycyny estetycznej.

Certyfikowany trener EEG- BIOFEEDBAC 1 ego stopnia. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z uwzględnieniem estetyki, protetyką, implantoprotetyką oraz medycyną estetyczną.

Prywatnie miłośniczka muzyki, dobrego kina i podróży.

Lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2015 roku. Uczestniczka wielu kursów z zakresu stomatologii estetycznej oraz protetyki i szkoleniach z zakresu periodontologii. Nawiązuje świetny kontakt z dziećmi co przekłada się na owocne przyjmowanie małych pacjentów, ma indywidualne podejście do każdego pacjenta a wizyty odbywają się w luźnej atmosferze.

Prywatnie uprawia fitness, lubi gotowanie interesuje się kosmetologią estetyczną.

Lekarz stomatolog

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie (2016r). Uczestniczka kursów z nowoczesnej endodoncji. Zajmuje się endodoncją oraz stomatologią zachowawczą.

Prywatnie interesuje się kaligrafią oraz literaturą fantastyczną i kryminalną, gra na gitarze. Pasjonuje się gastronomią, w tym cukiernictwem i kuchniami świata. Gotuje, rysuje i śpiewa.

Lekarz stomatolog specjalista protetyk

Absolwentka Wydziału Lekarskiego, Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie (2005r). W 2007r rozpoczęła pracę w Katedrze Protetyki Stomatologicznej WUM. W 2014 roku uzyskała z wyróżnieniem tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Zajmuje się implantoproteyką i protetyką z uwzględnieniem technologii cyfrowych oraz rekonstrukcją zwarcia ze szczególnym uwzględnieniem estetyki. Uczestniczka licznych sympozjów i kongresów krajowych oraz zagranicznych.

Prywatnie lubi dobre kino i teatr. Fanka szybownictwa. Od kilku lat pilotuje własny szybowiec.

Lekarz stomatolog specjalista chirurg

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznego w Warszawie (2009r). Rezydent na specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Klinice Chirurgi Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, chirurgii jamy ustnej i implantologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie. Uczestniczka wielu kursów z zakresu chirurgii stomatologicznej, periodontologii i protetyki stomatologicznej. Zajmuje się chirurgią, protetyką i stomatologią zachowawczą.

Prywatnie lubi dobrą książkę i kino.

Lekarz stomatolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie (2001r). Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Klinicznym im. Dzieciątka Jezus w Warszawie, w II Klinice Chirurgii Szczękowo- Twarzowej. Uzyskał Certyfikat Zentrale Oberstufenproefung w Instytucie Goethego w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach implantologicznych, protetycznych i periodontologicznych w kraju i za granicą. Zajmuje się kompleksowym planowaniem leczenia, chirurgią, implantoprotetyką oraz protetyką, ze szczególnym uwzględnieniem wysokości zwarcia i kompleksowej odbudowy estetycznej.

Prywatnie aktywny sportowiec, narciarz. Wice-mistrz Polski Juniorów w akrobatyce sportowej. Miłośnik dobrego filmu i teatru.

Lekarz stomatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2016 r. Zajmuję się stomatologią zachowawczą oraz endodoncją z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego. W 2017r ukończyła Curriculum Endodontyczne organizowane przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne. Uczestniczka licznych konferencji, stale rozwija swoje umiejętności.

W wolnym czasie lubi ćwiczyć na siłowni, uczyć się języków obcych oraz czytać książki.

Asystentka Stomatologiczna

Absolwentka Państwowej Akademii Medycznej w Dnipro w 2012r na kierunku lekarz stomatolog.

Prywatnie lubi dobrą książkę, podróże i zdrowy tryb życia.

Asystentka Stomatologiczna

Obecnie w trakcie nauki w policealnej szkole dla higienistek. Miłośniczka jazdy konnej.

Asystentka stomatologiczna,

Ukończyła studium dla higienistek w Warszawie jako dyplomowana higienistka.

Prywatnie lubi książki i dobry film.

Asystentka stomatologiczna.

Ukończyła kurs w Wojewódzkim Centrum Stomatologicznym w Warszawie kierunek asystentka stomatologiczna i kurs lakowania i lakierowania.

Prywatnie kocha zwierzęta i pracę w ogrodzie.

Asystentka Stomatologiczna

Ukończyła Państwowe Rówenskie Kolegium Medyczne (2007-2010) kierunek Pielęgniarstwo.

Uwielbia gotować, podróżować i jazdę na rowerze.

Asystentka stomatologiczna

Asystentka zabiegowa,chirurgiczna i instrumentariuszka. Prywatnie lubi podróże, dobre kino i książkę.

Asystentka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka i technik sterylizacji.

Prywatnie lubi dobre kino, interesuje się dekoracją wnętrz.

Asystentka stomatologiczna.

Ukończyła Studium dla higienistek w Warszawie. Dyplomowana higienistka.

Prywatnie lubi dobry film i muzykę.

Asystentka stomatologiczna, dyplomowana higienistka z kilkuletnim doświadczeniem.

Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej, kier. socjologia.

Prywatnie kocha góry, uprawia wspinaczkę wysokogórską i jeździ konno. Interesuje się psychologią.

Asystentka stomatologiczna. Dyplomowana higienistka.

Prywatnie utalentowana, wszechstronna artystka: maluje, śpiewa w zespole muzycznym i chórze. Uczestniczy w warsztatach muzycznych.

Asystentka stomatologiczna.

Dyplomowana kosmetolog, ukończyła studium dla higienistek.

Prywatnie lubi podróże, przyrodę, dobry film.

Dyplomowany technik elektroradiolog z wieloletnim doświadczeniem. Inspektor ochrony radiologicznej. W Dormedzie od 5 lat. Prywatnie entuzjasta medycyny naturalnej i niekonwencjonalnej.

Zmieniamy się dla Was.
Wkrótce więcej informacji.