Stomatologia Zachowawcza

zajmuje się opracowywaniem i wypełnianiem ubytków próchnicowych.

Bez granic

Nasze wypełnienia odtwarzają w pełni kształt anatomiczny zębów, ich kolor, przezierność oraz struktury wewnętrzne.  Szczycimy się tym, że potrafimy precyzyjnie wymodelować powierzchnie żujące i licowe, zmienić wysokość, szerokość, kształt, poprawić niedoskonałości, odtworzyć parametry sprzed starcia /zużycia, czyli przywrócić zębom ich idealny kształt oraz prawidłowe parametry okluzyjne niezbędne w pracy stawów skroniowo-żuchwowych i w rehabilitacji narządu żucia.

Jak przebiega leczenie

Nasze leczenie jest leczeniem przyczynowym, a nie tylko objawowym. Szczegółowo analizujemy sytuację i eliminujemy przyczyny powstałych niekorzystnych zmian – jest to zatem działanie, które przynosi trwały efekt. Leczenie planujemy etapami, od A do Z, omawiamy je tak, by pacjent miał poczucie bezpieczeństwa i wspólnie realizujemy plan punkt po punkcie. Edukacja pacjenta i dobra współpraca ma dla nas ogromne, kluczowe znaczenie. Nasi pacjenci są pacjentami świadomymi, zaangażowanymi, w krótkim czasie stają się ekspertami w stomatologii.

więcejmniej


Precyzja i technologia

Do wypełnień używamy materiałów, które pozwalają nam uzyskać doskonały efekt estetyczny. Dysponujemy kilkudziesięcioma odcieniami bieli oraz różu, a także materiałami do efektów specjalnych tzn. do charakteryzacji wewnętrznych struktur szkliwa i zębiny (pęknięcia, przebarwienia, mamelony, efekt „halo” itp.) 

więcejmniej

Aktualne promocje

Zmieniamy się dla Was.
Wkrótce więcej informacji.