Protetyka

zajmuje się odbudowaniem braków zębowych.

Nieograniczone możliwości

Leczenie w naszej klinice jest holistyczne (całościowe), dlatego elementem prac protetycznych jest zawsze korekta zgryzu oraz kształtu zębów. Kierujemy się nadrzędną zasadą łączenia funkcji i estetyki.

Co robimy

Wykonujemy wszelkiego rodzaju uzupełnienia protetyczne takie jak: protezy, mosty, pojedyncze korony oraz licówki, onlay’e i inlay’e. Bardzo często wykonujemy złożone prace na implantach. Każdy przypadek jest inny. Dlatego projektujemy prace indywidualnie w wielu wariantach technicznych i cenowych, tak aby zadowolić każdego pacjenta. Szczegółowo omawiamy nasze prace z pacjentem i wspólnie dokonujemy wyboru najodpowiedniejszego wariantu. Posługujemy się przy tym modelami, zdjęciami Rtg (panorama), nawoskowaniami na modelach oraz projektami wirtualnymi digital smile.

więcejmniej

Technologia

Wszystkie prace protetyczne wykonywane są w zwarciu centralnym, w oparciu o system artykulacji arcus-digma firmy KAVO. Wysokość zwarcia dopasowana jest do fizjologii stawu stawowo-żuchwowego i parametrów zgryzowych. Wykorzystanie możliwości, jakie daje digital dentystry na bazie wysokiej jakości sprzętu firmy 3-shape, w połączeniu z opracowaniem przez nas autorskiej metody podniesienia zwarcia, czyni nasze prace protetyczne unikalnymi pod względem estetyki i funkcji.

więcejmniej

Najlepsze materiały

Prace protetyczne wykonywane są z różnych materiałów, stąd też ich wielkie zróżnicowanie pod względem ceny. Daje nam to swobodę dopasowania się do potrzeb każdego pacjenta. Wszystkie prace są spójne techniczne i wykonane w oparciu o naszą nadrzędną zasadę holistycznego podejścia do leczenia.

Wykonujemy prace:
porcelanowe (na metalu, ale w większości na cyrkonie)
pełno ceramiczne
hybrydowe
kompozytowe
pełno konturowe

więcejmniej

Innowacja 

Jako prekursorzy w Polsce wdrożyliśmy technologię CAD-CAM i stosujemy ją z powodzeniem od lat, poszerzając bazę sprzętową i naukową. Technologia CAD-CAM skraca czas oraz zwiększa precyzję wykonywania prac w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Pacjent otrzymuje pracę o najwyższych walorach estetycznych.

więcejmniej

Nasza oferta 

Ilość wariantów prac i rodzaju stosowanych materiałów wciąż się powiększa. Istotne jest to, że każdą naszą pracę cechuje:

– wykonanie z uwzględnieniem całościowej analizy pacjenta (zgryzu i rysów twarzy)
– wykonywanie w prawidłowym zwarciu (często podniesionym) w systemie artykulacji arcus digma
– odtworzenie startych powierzchni zębów
– korekta nieprawidłowości zgryzowych (likwidacja współistniejących wad zgryzu)
– poprawienie niedoskonałości kształtu i koloru zębów
– odtworzenie prawidłowej okluzji, czyli kontaktów między zębami

więcejmniej

Co nas wyróżnia

Posiadając własne laboratorium protetyczne, jesteśmy atrakcyjni pod względem ceny, jakości oraz czasu potrzebnego na wykonanie pracy.

więcejmniej

Aktualne promocje

Zmieniamy się dla Was.
Wkrótce więcej informacji.