Twój uśmiech

Poznaj proces powstawania Twojego nowego uśmiechu. Efekt końcowy zobaczysz zanim rozpocznie się proces leczenia.

Jak to wygląda krok po kroku?

1

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną, podczas której ustalimy optymalny plan leczenia. Wykonamy w tym celu pantomogram, skan wewnątrzustny oraz kilka zdjęć zewnątrzustnych w naszym atelier fotograficznym. Skierujemy na konsultacje specjalistyczne w miarę potrzeby. Nad wszystkim czuwać będzie LEKARZ PROWADZĄCY – opiekun pacjenta przeprowadzający go przez cały proces leczenia i koordynujący działania specjalistów.

2

Na drugiej wizycie przedstawimy Tobie projekt nowego uśmiechu. Zobaczysz na monitorze swoją fotografię z nowym uśmiechem. Będziesz miał możliwość wpływu na kształt, kolor i wielkość zębów. Będzie to wirtualna przymiarka. Podczas tej wizyty zostaniesz zaznajomiony z kosztami leczenia. Przedstawimy je w kilku wariantach finansowych.

3

Po akceptacji planu leczenia ustalimy precyzyjny harmonogram prac oraz dobierzemy lekarzy do wykonania poszczególnych etapów. Omówimy zakres prac, nadamy im konkretne ramy czasowe. Odpowiemy na wszystkie pytania. Dowiesz się, kiedy będziesz mógł cieszyć się pięknym uśmiechem.

Jeśli chcesz, możesz przymierzyć zęby otrzymane na podstawie naszego wirtualnego projektu w jamie ustnej.