Wspólna misja

Naszą misją jest leczyć i uszczęśliwiać tworząc piękne uśmiechy

Stomatologia kreatywna

Celem stomatologii estetycznej jest skorygowanie kształtu zębów, rysów twarzy i doprowadzenie do tego, aby uśmiech był piękny. Uzyskujemy ten efekt dzięki kompleksowym działaniom i bezkompromisowemu podejściu do leczenia. W proces leczenia zaangażowany jest zespół lekarzy i techników dentystycznych. Dysponujemy najnowszą technologią, która pozwala zwizualizować na początku procesu leczenia efekt końcowy, który zamierzamy wspólnie z pacjentem osiągnąć.

Zaczęło się 20 lat temu

Wszystko zaczęło się od znalezienia psa. Pies był dziki i nie chciał się dać oswoić. Znaleźliśmy go głęboko w lesie, wczesną wiosną. Wokół niej kłębiło się stado szczeniąt. Bała się, ale budowaliśmy między nami zaufanie.

Na początku powoli robiliśmy krok po kroku i karmiliśmy ją, aż pewnego dnia udało się schwytać Kejs (bo tak ją nazwaliśmy) i to był początek pięknej przyjaźni. Dzięki niej wybraliśmy pracę w Nowym Dworze Mazowieckim. Ona pokierowała początkiem naszej kariery zawodowej. Uznaliśmy wspólnie razem, podświadomie, że Kejs będzie naszym symbolem: jeżeli uda nam się uczynić dobro, w tym jednym przypadku, oswoić ją, wydobyć z niej zaufanie i spokój, to tym samym będzie usłane nasze życie. Na start była praca „państwowa” w ośrodku zdrowia z kilkudziesięcioosobową kolejką pacjentów pod drzwiami. W naszym domu mieliśmy mały prywatny gabinet, na pewno nie było w nim ciepło! Siłę dawali nam, jak i dzisiaj zresztą, nasi oddani pacjenci. Przyjeżdżali do nas z Warszawy, a nawet z Warszawki. Zimą siedzieli na fotelu stomatologicznym w kurtkach, żeby nie zamarznąć.

A teraz 20 lat minęło… jak jeden dzień. Praca na okrągło. Budowanie silnego zespołu i odpowiedzialności za siebie i innych. Chwytanie wszystkiego co nowe, lepsze, doskonalsze. Nasz ROZWÓJ. Nasze „eksperymenty”. Nasz „warsztat”, nasza manualność, nasza kultura techniczna, nasze zapędy artystyczne, nasza etyka, nasz rozwój, nasi ludzie. Nasz zespół. Nasz DOM. Drugi DOM. Nasza Rodzina.                                                                                                                                       

Nie stworzylibyśmy tego miejsca, ani żadnego innego, gdyby nie Wy i Wasz wysiłek w kształcenie, w budowanie więzi. Możemy dalej pracować, tworzyć i marzyć, bo dobrze nam razem. Jesteśmy razem silni. Razem zżyci, razem mądrzy. Piękni razem… 


więcejmniej

Zmieniamy się dla Was.
Wkrótce więcej informacji.